House For Family Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 130 m² House For Family Villa Itapema ligt op 3 km van het Water Play en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.
Gasten het Mirante do Encanto uitkijkpunt op 10 minuten met de auto vinden en het centrum van Itapema binnen 20 minuten te voet bereiken. Praia da Ilhota is op 2 km van de villa gesitueerd.
De 3-slaapkamer House For Family Villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook handdoeken voor extra comfort.
Het vakantiehuis is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een complete keuken en een eetgedeelte en een eethoek buiten waar gasten van kunnen genieten. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Gasten vinden K' Delicia Lanches op wandelafstand van ongeveer 5 minuten hiervandaan.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder29 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt House For Family Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, House For Family Villa biedt wifi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in House For Family Villa?
House For Family Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar House For Family Villa?
House For Family Villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren.